Zaproszenie do programu "Bezpieczny Przedszkolak" - Bezpieczny Przedszkolak - Policja Zachodniopomorska

Bezpieczny Przedszkolak

Zaproszenie do programu "Bezpieczny Przedszkolak"

Szanowni Państwo Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego startujemy z 3 edycją Programu "Bezpieczny Przedszkolak", którego jednym z założeń jest dostrzeżenie i docenienie podjętej, ciekawej inicjatywy profilaktycznej zrealizowanej przez placówkę przedszkolną lub klasy "0" ze szkół podstawowych w obszarze bezpieczeństwa, w roku szkolnym 2015/2016.

 

  • Logo programu - "Bezpieczny przedszkolak"
    Logo programu - "Bezpieczny przedszkolak"

 

Jeżeli Państwa placówka jest aktywna w tym zakresie, zapraszamy do udziału w programie, który umożliwia szersze zaprezentowanie Państwa działań i pozwala zdobyć interesujące nagrody.
           
Celem programu jest m.in. zainspirowanie placówek oświatowych do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa i wzbogacania świadomości ich podopiecznych w tej tematyce. Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie do tegorocznej edycji programu zaprasza placówki z terenu powiatu szczecińskiego, białogardzkiego i szczecineckiego. W czerwcu 2016 roku wyłonimy i nagrodzimy najciekawsze inicjatywy profilaktyczne. Konkurs jest sposobem na przedstawienie pomysłów profilaktycznych i rozwiązań praktycznych, które mają szansę stworzyć swoistą bazą informacji do wykorzystania przez inne placówki.

Chcąc przystąpić do programu należy w określonym czasie (tj. do 26 października 2015 roku) przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową (załącznik do regulaminu programu)  na adres e-mail Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie prewencjakryminalna@szczecin.policja.gov.pl.

Regulamin konkursu zamieszczony został na stronach internetowych organizatorów Programu, którymi są:
 

  • * Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie - www.szczecin.kwp.gov.pl
  • * Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego - bezpieczeństwo.wzp.pl

Dodatkowe informacje dostępne są także pod numerem tel.: 91 82 12 054 i 511 860 512 i adresem poczty prewencjakryminalna@policja.szczecin.kwp.gov.pl, a osobą odpowiedzialną za realizacje omawianego programu jest st.asp Agata Rybacka - Stiller z Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału Przedszkola oraz klasy "0" ze Szkół Podstawowych z terenu powiatu: Szczecin, Białogard, Szczecinek.