Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta

Dzisiaj w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie szef zachodniopomorskiego garnizonu mł.insp. Jacek Cegieła wręczył kilkunastu funkcjonariuszom nagrody pieniężne. W uroczystości uczestniczyli także przełożeni wyróżnionych.

Wśród nagrodzonych funkcjonariuszy znaleźli się między innymi policjanci z : Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie,  Komisariatu Policji Szczecin – Pogodno, Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, Komendy Powiatowej Policji w Sławnie i Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie.

Podczas dzisiejszej uroczystości nagrody pieniężne z rąk szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało kilkunastu funkcjonariuszy. Mundurowi zostali wyróżnieni za wzorową postawę  podczas realizacji zadań w służbie, między innymi za: zatrzymanie tuż po przestępstwie sprawcy rozboju, odzyskanie  ukradzionej   biżuterii wartej ponad 60. tys., zatrzymania sprawców usiłowania zabójstwa i  zatrzymania sprawców wyłudzających pieniądze za pośrednictwem sklepów internetowych, doprowadzenie przez przewodnika psa służbowego i jego czworonożnego podopiecznego do zatrzymania nietrzeźwego kierującego.

Mł. insp.  Jacek  Cegieła podziękował  policjantom za ogromne  zaangażowanie i profesjonalizm  w wykonywaniu ich  codziennych obowiązków.

Wszystkim nagrodzonym  funkcjonariuszom szef zachodniopomorskiego garnizonu  życzył   dalszych sukcesów  zarówno zawodowych, jak i w  życiu prywatnym.

asp. szt. Irena Kornicz

 

 • 1 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  1
 • 2 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  2
 • 3 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  3
 • 4 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  4
 • 5 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  5
 • 6 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  6