Areszt za posiadanie narkotyków - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Areszt za posiadanie narkotyków

Policjanci z Wałcza zatrzymali 37 letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości narkotyków. Sprawca trafi na 3 miesiące do aresztu, a za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Policjanci z Wałcza zatrzymali mężczyznę związanego z procederem narkotykowym. Kryminalni weszli do mieszkania podejrzanego w godzinach popołudniowych, celem jego przeszukania.

Wszystkie czynności wykonane przez funkcjonariuszy doprowadziły do ujawnienia znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Były to m.in. amfetamina w ilości blisko 35 gramów oraz blisko 30 gramów ziela konopi.

W związku ze sprawą zatrzymany został 37-letni mężczyzna. Jak się okazało był on już wcześniej karany za przestępstwa o takim charakterze.

Mieszkaniec powiatu wałeckiego usłyszał zarzuty posiadania narkotyków w znacznej ilości. Za ten czyn grozi mu kara do lat 10 pozbawienia wolności. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów był wystarczający, aby sąd zastosował wobec mężczyzny najsurowszy z możliwych środków zapobiegawczych tj. tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

 

asp. Beata Budzyń