Aktualności

Wyróżnienia dla placówek oświatowych ze Szczecina za udział w XIV edycji programu ,, Bezpieczna szkoła''

W Komendzie Miejskiej Policji w Szczecinie odbyło się podsumowanie programu ,,Bezpieczna Szkoła'' który trwał przez cały rok szkolny 2017/2018.

Głównym celem programu było wyróżnienie innowacyjnych inicjatyw profilaktycznych oraz promowanie bezpieczeństwa w szkołach i placówkach oświatowych. Przez cały rok szkolny placówki prowadziły szereg różnego rodzaju działań profilaktycznych pod kątem podwyższania bezpieczeństwa małoletnich. Na zakończenie szkoły biorące udział w programie przygotowywały prezentacje na których przedstawiły zakres całorocznej pracy profilaktycznej.


Certyfikat ,,Bezpiecznej szkoły'' w edycji 2017/2018 przyznano Zespołowi Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie, która wyróżniła się różnorodnymi działaniami edukacyjno – profilaktycznymi.
Ponadto, w tegorocznej edycji programu „Bezpieczna szkoła” wyróżniono Szkołę Podstawową nr 69 im. mjr. H. Sucharskiego w Szczecinie , Szkołę Podstawową nr 67 im. Jana Brzechwy  w Szczecinie oraz Przedszkole Publiczne nr 75 w Szczecinie.
Wyróżnienia zostały wręczone przez Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie mł. insp. Andrzej Biernat oraz przez Wiolettę Zmorzyńską, która w imieniu Lidii Rogaś Dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Szczecin gratulowała zwycięzcom.

 

st. sierż. Agnieszka Sokół/AG

  • Wyróżnienia dla placówek oświatowych ze Szczecina za udział w XIV edycji programu ,, Bezpieczna szkoła''
  • Wyróżnienia dla placówek oświatowych ze Szczecina za udział w XIV edycji programu ,, Bezpieczna szkoła''