Aktualności

Szef zachodniopomorskiego garnizonu nagrodził wyróżnionych policjantów

W dniu 6 września br. w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie szef zachodniopomorskiego garnizonu insp. Jacek Cegieła wręczył kilkudziesięciu mundurowym nagrody pieniężne. W ten sposób Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podziękował im za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, profesjonalizm i zaangażowanie.

Na  wręczenie nagród zostali zaproszeni funkcjonariusze z zachodniopomorskiego garnizonu razem ze swoimi przełożonymi. Wśród nich znaleźli się między innymi policjanci z: Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, KMP w Szczecinie,  KMP w Świnoujściu, KPP w Stargardzie, KPP  w Pyrzycach, KPP w Gryficach i Gryfinie.

Podczas uroczystości nagrody pieniężne  z rąk szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało  ponad dwudziestu  funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie wykazali się dużym  zaangażowaniem  i profesjonalizmem w realizacji powierzonych im obowiązków.

Ich wzorowa postawa, rzetelność oraz aktywność doprowadziły do ratowania zdrowia i życia ludzkiego oraz do wykrycia i realizacji spraw o charakterze kryminalnym. Dzięki ich zaangażowaniu, współpracy funkcjonariuszy z różnych pionów oraz  błyskawicznie podjętych działań odnaleziona została  zaginiona osoba, jak również  udzielono pierwszej pomocy osobom, których życie i zdrowie było zagrożone. Część z wyróżnionych mundurowych takie czynności  prowadziła również poza godzinami swojej  służby.

Nagrodzeni policjanci z pionów kryminalnych przyczynili się  min. do ujawnienia wielu przestępstw narkotykowych dotyczących uprawy, posiadania i handlu zabronionymi substancjami. Efektem ich pracy i zaangażowania były również zatrzymania i rozliczenia sprawców popełniających przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu innych osób.

Szef zachodniopomorskiego garnizonu podziękował policjantom za ogromne zaangażowanie, fachowość i sumienność w wykonywaniu ich codziennych obowiązków.

Nagrodzeni funkcjonariusze są wzorem do naśladowania dla innych mundurowych a zakończone przez nich sprawy obudują pozytywny wizerunek Policji w środkach masowego przekazu.

Wszystkim nagrodzonym policjantom szef zachodniopomorskiego garnizonu życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym.

Zespół Prasowy KWP /IK

 • 1 Szef zachodniopomorskiego garnizonu nagrodził wyróżnionych policjantów
  1
 • 2 Szef zachodniopomorskiego garnizonu nagrodził wyróżnionych policjantów
  2
 • 3 Szef zachodniopomorskiego garnizonu nagrodził wyróżnionych policjantów
  3
 • 4 Szef zachodniopomorskiego garnizonu nagrodził wyróżnionych policjantów
  4
 • 5 Szef zachodniopomorskiego garnizonu nagrodził wyróżnionych policjantów
  5