Aktualności

„600 km dla Laury. Opole – Świnoujście 2017” - policjanci już w zachodniopomorskim

Policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu, będący jednocześnie członkami Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w dniu 1 września 2017 rozpoczęli rajd rowerowy z Opola do Świnoujścia pod hasłem „600 km dla Laury. Opole – Świnoujście 2017”. Od wczoraj policjanci są już na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wszystko dla ratowania życia córki policjanta z Opola.

Trasa rowerowego rajdu rozpoczęła się w Opolu i prowadzi przez województwo dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie oraz województwo zachodniopomorskie. W naszym regionie cykliści pojawili się wczoraj. Około godziny 10:30 opolscy policjanci dojechali do Myśliborza, a następnie po krótkiej przerwie wyruszyli do Gryfina. W godzinach popołudniowych funkcjonariusze minęli tablicę miasta Szczecina.

Dzisiaj policjanci wyruszyli w dalszą drogę. Około godziny 15 mają dotrzeć do Świnoujścia, gdzie nastąpi oficjalne zakończenie  rajdu.

Pomóżmy córce naszego kolegi - razem możemy więcej!

Więcej na:
http://www.opolska.policja.gov.pl/op/aktualnosci/7599,Pomozmy-corce-naszego-kolegi-razem-mozemy-wiecej.html?search=83118995