Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta - Aktualności - Policja Zachodniopomorska

Aktualności

Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta

W dniu 13 czerwca 2017r. w Sali Generalskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie szef zachodniopomorskiego garnizonu mł. insp. Jacek Cegieła wręczył kilkudziesięciu mundurowym nagrody pieniężne. W ten sposób Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podziękował im za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, profesjonalizm i zaangażowanie.

Na  wręczenie nagród zostali zaproszeni funkcjonariusze z zachodniopomorskiego garnizonu razem ze swoimi przełożonymi. Wśród nich znaleźli się między innymi policjanci z: Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Sztabu Policji KWP w Szczecinie, KMP w Szczecinie, KMP w Koszalinie,  KMP w Świnoujściu, KPP w Białogardzie, KPP w Policach, KPP w Gryficach, KPP w Świdwinie, KPP w Gryfinie, KPP w Goleniowie.

Podczas uroczystości nagrody pieniężne i listy gratulacyjne z rąk szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie wykazali się dużym  zaangażowaniem  i profesjonalizmem w realizacji powierzonych im spraw.

Dzięki  ich wzorowej postawie ratowane było zdrowie i życie ludzkie. Aktywność oraz rzetelność w  wykonywaniu powierzonych zadań doprowadziły do ujawnienia i realizacji spraw dotyczących poważnych przestępstw kryminalnych. Dzięki ich zaangażowaniu ujawniane były m in. przestępstwa dotyczące posiadania i  handlu narkotykami, posiadania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy, niekorzystnego rozporządzania mieniem, odzyskania kradzionych pojazdów. Wyróżnieni zostali też policjanci odpowiadający za zabezpieczenie imprez masowych odbywających się w naszym regionie oraz  mundurowi z Gryfic, którzy zajęli pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich do V Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Szef zachodniopomorskiego garnizonu podziękował funkcjonariuszom za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu ich codziennych obowiązków.
Wszystkim nagrodzonym policjantom szef zachodniopomorskiego garnizonu życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym.

asp. szt. Irena Kornicz

 • 1 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  1
 • 2 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  2
 • 3 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  3
 • 4 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  4
 • 5 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  5
 • 6 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  6
 • 7 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  7
 • 8 Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta
  8